Aghil

Owner
 • تعداد ارسال ها

  185
 • تاریخ عضویت

 • روز های برد

  32

آخرین بار برد Aghil در مرداد 12

Aghil یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است !

اعتبار در سایت

1,116 Excellent

درباره Aghil

 • درجه
  عضو معمولی

Referal ID

 • Referral ID
  1

آخرین بازدید کنندگان نمایه

2,665 بازدید کننده نمایه
 1. برای عضویت در تاکسیرانی، فرم زیر را به دقت پر کنید و از طریق "ارسال پاسخ به این موضوع" برای ما ارسال کنید. نام واقعی شما: سن شما: نام شما داخل سرور: سطح ( Level ) شما: سابقه حضور در چه فکشن‌هایی را داشتید؟ از آخرین فکشن خود به چه دلیل خارج شدید (اگر تا به حال در هیچ فکشنی حضور نداشتید، ذکر کنید)؟ روزانه چند ساعت و حدودا چه زمانی از شبانه‌روز آنلاین هستید؟ آیا قوانین را به طور کامل مطالعه کرده‌اید؟ سطح رانندگی شما چطور است؟ درخواست شما توسط لیدر فکشن بررسی خواهد شد.
 2. @pedram درخواست شما رد شد. همچنین شما به دلیل اسپم اخطار فروم دریافت کردید.
 3. در صورتی که برای مدت نسبتاً زیادی نمی‌توانید در سرور حضور داشته باشید، بهتر است از طریق فرم زیر و در زیر همین پست ( "ارسال پاسخ به این موضوع" ) درخواست مرخصی کنید: نام شما در سرور: رنک شما در فکشن: دلیل مرخصی: از چه تاریخی ( شمسی ) تا چه تاریخی ( شمسی ) درخواست مرخصی می‌کنید؟ *برای دریافت مرخصی بیش از یک هفته، با لیدر هماهنگ کنید. *مرخصی بیش از 5 روز تنها یکبار در هر ماه مجاز است. *تا زمانی که پست شما توسط لیدر تایید نشده است، تبعات و نتایج عدم حضور در سرور متوجه خودتان خواهد بود. *لطفا حداقل 6 ساعت پیش از شروع زمان مرخصی‌تان، پست بگذارید.
 4. برای استعفا فرم زیر را به طور کامل پر کرده و زیر همین تاپیک، از طریق "ارسال پاسخ به این موضوع" برای ما ارسال کنید. نام شما در بازی: رنک شما: دلیل استعفا: از استعفای خود اطمینان کامل دارید؟ *قرار دادن پست استعفا به منزله قبول نتایج و مجازات آن خواهد بود. *درخواست استعفا شما توسط لیدر فکشن بررسی خواهد شد.
 5. Aghil

  جلسات

  لیدرهای محترم می‌توانند از طریق این تاپیک زمان دقیق برگزاری جلسات را به اطلاع اعضای فکشن خود برسانند. لطفا فرم زیر را پر کرده و از طریق "ارسال پاسخ به این موضوع" پست را ارسال کنید. نام برگزار کننده جلسه: رنک برگزار کننده جلسه (Leader/Sub-Leader): زمان برگزاری جلسه (روز،ساعت): محل برگزاری جلسه (تیم‌اسپیک،داخل سرور و...): هدف و موضوعات مورد بررسی در این جلسه:
 6. Aghil

  نحوه صحیح ارسال گزارش کار

  برای ارسال گزارش‌کار فرم زیر را به طور کامل پر کنید و از طریق "ارسال پاسخ به این موضوع" برای ما ارسال کنید. نام شما در بازی: سطح ( Level ) و رنک شما در فکشن: تعداد اسکرین‌شات‌های شما: لینک فایل گزارش‌کار: گزارش‌کار شما توسط لیدر فکشن بررسی خواهد شد. قیمت هر اسکرین‌شات تأیید شده متناسب با جدول زیر محاسبه شود. رساندن مسافر به مقصد: هر اسکرین‌شات 2000$ | حداقل 20 اسکرین‌شات در هفته تایید کردن Service Taxi: هر اسکرین‌شات 4000$ | حداقل 10 اسکرین‌شات در هفته اسکرین‌شات‌ها و فایل گزارش‌کار باید کم حجم شده باشد و ارسال فایل با حجم اصلی مورد قبول نیست! نکته مهم : کسانی که مرخصی میزارن حتما باید گزارش کار بزارن حتی 1 اسکرین شات
 7. @pedram درود قبل از اینکه شما بلک جیل بشید : 1. بار اول به شما تذکر داده شد 2. بار دوم 24 ساعت بلک جیل شدید 3. اما بازم بار سوم اقدام به تبلیغ از طریق Voice کردید در نتیجه درخواست شما رد شد.
 8. Aghil

  نحوه صحیح رزرو کلن

  درود درخواست شما رد شد. 1.نام داخل بازی و نام فروم همخوانی ندارد. 2.استفاده از ایموجی در پست گذاری
 9. با سلام +-----------------------------------------------------------------------------------+ پلیر محترم @MHERDAD درخواست شما رد شد *‎‫ امیدواریم بعد از سپری کردن مدت زمان محرومیتتان اوقات خوب و خوشی را در گیم سرور سپری کنید * +-----------------------------------------------------------------------------------+ باتشکر
 10. با سلام پلیر محترم @pedramدرخواست شما رد شد . باتشکر
 11. ابتدا در قسمت شکایت‌های مربوط به کلن، با استفاده از "ایجاد موضوع جدید" یک پست جدید باز کنید و سپس فرم زیر را به طور کامل کپی کرده و اطلاعات مورد نیاز را به دقت پر کنید. نام شما در بازی: اطلاعات اکانت شما ( رفرال و level فعلی شما در سرور): نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید: اطلاعات اکانت کسی که شما از ایشان شکایت دارید (رفرال , رنک کلن و نام کلن فعلی ایشان در سرور): نام لیدر کلن: توضیحات شکایت: مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...): پست‌های شما باید مطابق قوانین انجمن باشد. *لطفا "توضیحات شکایت" را به طور کامل بنویسید.
 12. Aghil

  نحوه صحیح رزرو کلن

  درود برای تکمیل روند دریافت کلن به بات تلگرام بخش ادمین امنیت مراجعه کنید
 13. Aghil

  نحوه صحیح رزرو کلن

  درود درخواست شما تایید و کلن به شما تحویل داده شد.
 14. درود @MHERDAD درخواست شما رد شد.
 15. درود درخواست شما رد شد.