Aghil

قوانین Mafia

پست های پیشنهاد شده

برای عضویت در مافیا (Mafia) باید سطح ( Level ) بالای 6 داشته باشید و به تمام موارد ذکر شده در زیر، به طور کامل مسلط باشید:

قوانین کلی
1. مافیاها می‌توانند در هرجایی به غیر از مکان‌های اصلی سرور که DM و DB در آن مکان‌ها ممنوع میباشد و در روند بازی پلیرهای عادی ایجاد اخلال مینماید ( مثل حضور ادمین در حال انجام وظیفه برای حل مشکل , مکان های امن شهر و ... )، یکدیگر را بدون هیچ مشکلی Kill کنند ( به طور کلی DM مافیا روی مافیا آزاد است اما میبایست نکات و موارد زیر را رعایت نمایند
1-1 ) باید دقت داشته باشند که شخص دیگری (
غیر از مافیا) آسیب نبیند. هم‌چنین در صورتی که پلیس در آن مکان حضور داشته باشد و شاهد DM یا تیراندازی ( مافیا روی مافیا یا مافیا روی غیر مافیا ) باشد، می‌تواند به آن‌ها وانتد DM بدهد و یا اگر شخصی خارج از مافیا باشد و آسیبی ببیند، می‌تواند از طریق انجمن نیز شکایت خود را انجام دهد

1-2) تعریف مناطق امن و DM در سیستم مافیا از شرایط وانتد DM در بخش دپارتمان متفاوت است ، به طوری که افراد مافیا مجاز میباشند در راستای استراتژی Ransome Hunt ( شکار باج موجود در جیب مافیای حریف در حالت عادی و یا در حین جمع آوری باج تورف ها ) یکدیگر را کیل نمایند.
1-3 ) مناطقی که درگیری و تیراندازی  بین مافیاها در آن مجاز نمیباشد و به طور واضح به عنوان مناطق امن محسوب میشود شامل :
چهارراه LS ، سیویلین اسپاون ،شکارگاه ، صفحه دنس ، پل ها و مناطق ماهی گیری ، محل ad/ ، و
داخل interior ( اینتریور ) تمامی فروشگاه ها و صرافی ، بانک ، اسکین شاپ ، گان شاپ و DS میباشد که در صورت عدم رعایت شرایط فوق میتوانید از طریق انجمن از مافیای متخلف شکایت نمایید.
( ضمنا میبایست تا حدالامکان
از آسیب رساندن به روندعادی امور سرور و  پلیرها و به هم ریختن نظم سرور و طولانی کردن درگیری به طور مثال : ایجاد اخلال یا قرق کردن مناطق مهم به طور مثال : ATM ها یا ایجاد اخلال در روند کار دیگر فکشن ها مانند مدیک و ... جدا خودداری نمایید ، در صورت مشاهده ناظرین با شما برخورد لازم صورت خواهد گرفت )
1-4 ) پیشنهاد میگردد جهت حفظ نظم سرور برای پلیرهای عادی در راستای رقابت و نمایش قدرت مافیای خود در خارج از سیستم وار از شیوه
حمله و Rush دادن به HQ مافیای حریف و همچنین در سیستم پینت بال اقدام به درگیری و کل کل نمایید.

نکته مهم : در خصوص بند 1-1 ، حضور پلیس و دادن وانتد DM به مافیا در صورت درگیری لازم به ذکر است ، بر اساس قوانین RP حضور دائم افراد مافیا و پلیس در کنار یکدیگر و هرگونه همکاری مداوم ( هماهنگی ، کاور و دخالت در امور درگیری مافیاها ) بین آنها مجاز نمیباشد و در صورت مشاهده در درجه اول با عضو دپارتمان و در درجه دوم با عضو مافیا برخورد جدی صورت میپذیرد.ضمنا لازم به ذکر است در زمان حمله و Rush مافیا ها به HQ یکدیگر اعضای دپارتمان تا حدامکان از دخالت در محدوده مشخص HQ جهت دادن وانتد خودداری نمایند.( اما ورود به منظور کیل و ارست مافیای وانتد دار مانعی ندارد )

* اگر شخصی غیر از مافیا، شما را Kill کرد، می‌توانید در صورت داشتن مدرک ، فقط یکبار انتقام بگیرید و در صورت تکرار ، از طریق انجمن شکایت کنید.
* شما می‌توانید با همراه داشتن مدارک کافی، افراد متفرقه ای که در زمان وار در Turf حضور دارند را Kill کنید. ( البته حتما از طریق لیدر و چت لیدر ، ادمین‌ ها را در جریان قرار دهید. )


اخلاق و ادبیات گفتاری
1. رعایت ادب و احترام متقابل بین اعضای فکشن الزامیست.
* در صورتی که درگیری لفظی داخل فکشن بوجود آمد، بدون ادامه دادن بحث، این موضوع را با لیدر در میان بگذارید و مشکل را حل کنید.
2. طرز صحبت شما با پلیرهای دیگر باید مناسب باشد.
3. کل کل و درگیری‌های لفظی بین مافیاها باید در چهارچوب اخلاقی باشد.

وار مافیا
وار های مافیا در روزهای شنبه ، دوشنبه و چهارشنبه توسط لیدرهای هر مافیا ثبت و در روزهای یکشنبه ، سه شنبه و پنجشنبه روز استارت وارها میباشد.
Leader و یا Sub-Leader با استفاده از دستور /attack داخل Turf مافیایی که می‌خواهد با آن‌ها وار بزند، وار را Set می‌کند. وار برای یکی از ساعت‌های 19:00-19:30 ، 20:00-20:30  ، 21:00-21:30 و یا 22:00-22:30 روز فرد آینده Set می‌شود و داخل /wars به نمایش در می‌آید.
*هر مافیا می‌تواند یک
Attack و یک Defense داشته باشد. ( امکان زدن /attack به بیشتر از یک Turf و یک Mafia برای یک روز، وجود ندارد! )
*رعایت و اجرای قوانین وار الزامیست.
*بهترین مافیا ( بیشترین Turf ) به صورت ماهانه انتخاب شده و Turfها
Reset خواهند شد.
جوایز :
لیدر: 700Gold + 150,000$
ممبرها:  600Gold + 50,000$
(
جوایز بر اساس فعالیت و نظر مسئول مربوطه و تیم مدیریتی ممکن است تغییر کند)

  • Like 9
  • Thanks 2

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.