پست های پیشنهاد شده

نام شما در بازی: _DarkProDev_
نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید: :mj_deadly

اطلاعات اکانتی کسی که شما از ایشان شکایت دارید (Level , رنک، رفرال و فکشن):name :mj_deadly  Level: 17 | Referral: 2287 | Faction: Edare Police R1
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک، رفرال و فکشن فعلی شما در سرور): Name: _DarkProDev_ | Level: 43 | Referral: 1081 | Faction: Civilian
توضیحات شکایت:  وانتد بی دلیل و اشتباه !!

1  **حمله کردن به پلیس <---> Attacking Cop ( نیازی به اخطار قبلی ندارد و با کاهش 10% از دمیج یا وست شما میتوانید وانتد دهید )
چیزی که من میدونم Attacking Cop   با صلاح سرد 
یا اشین میشه  درسته ؟
مدارک مورد نیاز کم حجم (فیلم،عکس‌و...): https://s16.picofile.com/file/8426516034/mta_screen_2021_02_28_19_41_40.png

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

نام شما در بازی: Daniyalz
نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید: : NuXiT

اطلاعات اکانتی کسی که شما از ایشان شکایت دارید (Level , رنک، رفرال و فکشن):Name: NuXiT | Level: 47 | Referral: 47 | Faction: Police Federal(1)
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک، رفرال و فکشن فعلی شما در سرور): Name: Daniyalz | Level: 18 | Referral: 1478 | Faction: Edare Amozesh Va Morabigari(1)
توضیحات شکایت:  وانتد بی دلیل و اشتباه !! من چنتا پا زدم به ماشین پلیس نه اخطاری نه هیچی 3 وانتد داد بعد منو کیل کرد

مدارک مورد نیاز کم حجم (فیلم،عکس‌و...):https://uupload.ir/files/2k4v_image_2021-03-01_103426.png

ویرایش شده توسط Daniyalz
  • Haha 2
  • Confused 3
  • Sad 2

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام

کجای قوانین نوشته حتما با سلاح سرد حتما باید باشه؟

1  **حمله کردن به پلیس <---> Attacking Cop ( نیازی به اخطار قبلی ندارد و با کاهش 10% از دمیج یا وست شما میتوانید وانتد دهید )

اینجا کجاش گفته با سلاح سرد یا ماشین حتما باید باشه؟توی مدارکی که دارم شما 2 تا تیر به من زدی که اولی رو که زدین تا اومدم عکس بگیرم دومی رو هم زدین که همزمان اقای _TnT_ منو کیل کردن ولی تو عکس معلومه که شما داشتید به من تیراندازی میکردید اولین تیری هم که زدید 10% از وست منو کم کرد ولی در DM نوشته شده 1- هرگونه تیراندازی ، کشتن پلیرها(با سلاح سرد یا گرم) ، کشتن با خودرو ، Heliblade یا کشتن پلیر توسط پره های هلی کوپتر ، در مناطق امن زیرمجموعه وانتد DM است.( کل شهر LS + هر مکانی که پلیس در آن حضور داشته باشد)هرگونه تیر اندازی و کشتن پلیر ها !نه تیر اندازی به پلیس!پس من چه وانتده اشتباهی دادم؟

udl6.png

ویرایش شده توسط mj_deadly

لینک به ارسال

حمله کردن به پلیس <---> Attacking Cop ( نیازی به اخطار قبلی ندارد و با کاهش 10% از دمیج یا وست شما میتوانید وانتد دهید )

ولی افسر محترم مدارک شما چیزی رو ثابت نمیکنه از اینکه پلیر شاکی به شما دمیجی وارد کرده است

شکایت تایید شد

با احترام

بسته شود

لینک به ارسال

با سلام و خسته نباشید.

@Daniyalz 

شما به علت دخالت در شکایت دیگران اخطار انجمن دریافت نمودید.

بسته شد.

• Like 3
  • Confused 1

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.