MAT

شکایت از ادمین

پست های پیشنهاد شده

نام شما در بازیMAT
نام ادمینی که شما از ایشان شکایت دارید:SaNTa
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک،رفرال و فکشن فعلی شما در سرور): Name: MAT | Level: 26 | Referral: 2001 | Faction: Civilian
توضیحات شکایت:سلام ادمین عزیز SaNTa به خاطر یک شکایت فروم به خاطر دی امی که 6 وانتده بودم و پلیر -Ba[S]iL- برام ایجاد مزاحمت میکردن داخل جایی که کمپ کرده بودم 95 دقیقه ادمین جیل دادن حتی داخل مدرک خود پلیر -Ba[S]iL هم هست که دوست گلم MR-JOKER گفته که MAT شش تا وانتد داره تا اینجا که خودم مدرکی ندارم چون طبیعتا سیویلین هستم و نمیتونم همرو ریکورد یا اسکرین شات بگیرم بیشتر مشکلم سر تایم ادمین جیل میباشد که طبق قوانین لولی که من هستم باید 40 مین ادمین جیل بگیره ولی ایشون 95 دقیقه ادمین جیل کردن ممنون میشم بررسی کنید اگه هم قوانین تغییری کرده اصلاح شود با تشکر فراوان.
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):https://uupload.ir/files/7amu_mta-screen_2021-02-16_04-11-34.png    https://uupload.ir/files/2dq9_photo_2021-02-16_04-21-20.jpg

• Like 1
  • Sad 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

باسلام

ادمین محترم @SaNTa

دفاعیه خود را ارسال فرمایید

لازم به ذکر است

بندی داخل قوانین هست که گفته شده 

تمامی زمان‌های ذکر شده برای Ban، Mute، Admin Jail تقریبی است و ادمین‌های سرور می‌توانند از مجازات کمتر یا بیشتری استفاده کنند.

در کل اگر مدارک ادمین ثابت کننده این باشد بار اول شما نیست که برای این نوع شکایت ادمین جیل شدید اخطار فروم دریافت میکنید

• Like 4

لینک به ارسال

با سلام

@MAT اگر ادعا دارید که به قوانین رو مسلط هستید و از قانون حرف میزنید :

بهتر است بدانید که طبق گفته ادمین محترم @SolAiR اگر به انتهای قوانین عمومی سرور دقت کرده باشید چنین بندی را مشاهده می کنید

[ تمامی زمان‌های ذکر شده برای Ban، Mute، Admin Jail تقریبی است و ادمین‌های سرور می‌توانند از مجازات کمتر یا بیشتری استفاده کنند ]

و اگر ما بخواهیم که از طرف دیگری به شکایت نگاه کنیم می توان گفت که شما 6 عدد وانتد داشتید و در حال آزار و اذیت پلیر ها و به هم زدن نظم سرور بوده اید

شما اگر قوانین را به طور کامل می دانید پس حتما باید با این بند از قوانین هم آشنایی داشته باشید

مدرک معتبر از وقوع جرم DM روی شما ( با توجه به تعریف در بخش دپارتمان ) حداقل 3 مرتبه در فاصله زمانی کمتر از 10 دقیقه داشته باشید

البته اگر میدانستید قطعا خلاف آن عمل نمی کردید. ولی به نظر میرسد که قوانین را به طور کامل مطالعه نکردید و فقط از پخشی از آن را می دانید

البته بنده مدارکی دارم که نشان می دهد که دفعه اولتان نبوده و پیش از این بارها و بارها از شما شکایت شد و با شما برخورد شد

Mute، Admin Jail برای این نیست که وقت ارزشمند شما طلف کنیم ، بخاطر این است که اگر شما اشتباهی برای دفعه اول انجام دادید،

و مجازات شدید دیگر آنرا انجام ندهید ولی اگر هم دوباره آن کار را انجام می دهید پس توقع یک Mute، Admin Jail بیشتر و طولانی تر را داشته باشید

لینک مدارک :

به دلیل مسائل امنیتی و مربوط به تیم Staff مدارک به صورت محرمانه در همین تاپیک ارسال خواهد شد.

• Like 8
  • Haha 1

لینک به ارسال

باسلام

طبق مدارک و گفته های ادمین محترم شما بار اول نیست که دست به تیر اندازی بی مورد و شکایت هایی در مورد تیر اندازی (Dm و تایید شدن آن) و نظیر آن از شما در انجمن دیده میشود

بنا به این دلایل ( شکایت های تایید شده در انجمن - تیر اندازی بی مورد)

شکایت شما رد شد

شما به دلیل شکایت بی مورد با اطلاع از عمل خود و توضیحات ادمین محترم نسبت به دلیل ادمین جیل اخطار فروم دریافت کردید

با احترام

جهت اطلاع @SaNTa And @MAT

بسته شد

• Like 1
  • Haha 1
  • Confused 1

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.